MAC VIVA GLAM


 ריקי מרטין וניקי מינאז' הם הדוברים החדשים של מותג הויוה גלאם של מאק.
ויוה גלאם הינה דרך קרן תרומות למאבק באיידס של חברת מאק.
שלא כהרגלי, הפעם אני מביאה לכם את הנוסח של היח"צ, מתוך מחשבה להעביר לכם את המידע המדויק.
לדעתי הבחירה בריקי מרטין וניקי מינאז' היא בחירה מעולה.
שניהם מייצגים 'מגזרים' אמריקאים שונים, ולשניהם רקורד עשיר כפרפורמנסים.
ריקי תמיד היה 'הילד הטוב הרע' של תעשיית המוזיקה הלטינית, וניקי פשוט מגניבה. הסטייל שלה הורס מקצות השיער, הלבוש ועד לאיפור. הכל מדויק ומחושב, ולא הזוי לרוב כמו של ליידי גאגא למשל :)
ריקי מרטין וניקי מינאז' בלוק החדש לויוה גלאם. קרן האיידס של חברת מאק קוסמטיקס. MAC VIVA GLAM


קרן האיידס של מאק הודיעה על תרומות חדשות לתוכניות מניעה וטיפול ב HIV/AIDS.
15 בפברואר, 2012ניו יורק – הם עזים ללא חת. יש להם מסר לעולם בקשר ל HIV/AIDS. כדוברי ויוה גלאם  החדשים של מאק, ריקי מרטין וניקי מינאז' רוצים שאנשים צעירים יהיו אמיצים וילמדו העובדות על HIV/AIDS. תהיו יפים ביחסכם לאלה שנפגעו במידה ברבה ביותר ותהיו בטוחים כאשר אתם עושים את בחירותיכם.
השנה, ריקי מרטין וניקי מינאג' עובדים עם קרן האיידס של מאק להגביר את המודעות בעולם ל HIV/AIDS בקרב אנשים צעירים החל מהאזורים הקרובים לליבם, אמריקה הלטינית והאיים הקריביים. בסוף 2008, שני מיליון אנשים נשאו נגיף HIV באמריקה הלטינית המהווים יותר הידבקויות בארה"ב, קנדה, יפן, ואנגליה יחד. הקריביים הוא האזור השני הנגוע ביותר בעולם. אנשים צעירים בגילאי 24 – 15 מהווים מחצית מההידבקויות החדשות באמריקה הלטינית והקריביים.
כיום, קרן האיידס של מאק מכריזה על 5 מענקים בסך 400,000 $ לתמיכה בתוכניות HIV/AIDS באמריקה הלטינית והקריביים. מענקים אלה משלימים את המימון הגלובאלי של קרן האיידס של מאק מעל 235 מיליון דולר עבור תוכניות מניעה, חינוך וטיפולי HIV/AIDS. כדוברים העולמיים החדשים, ריקי מרטין וניקי מינאז', על סמך ההתחייבות של קרן האיידס של מאק, יגיעו לאוכלוסיות הפגיעות ביותר למחלה זו לרבות פניה לאנשים צעירים הנושאים נגיף ה HIV.
רק ל 4 מתוך 10 בוגרים יש את הידע המדויק לגבי  HIV/AIDS ואיך הוא מתפשט. ריקי מרטין, ניקי מינאז' וקרן האיידס של מאק רוצים שאנשים צעירים בכל מקום ידעו את העובדות ויכירו בכך שהם יכולים לסייע בעצירת מגיפת ה  HIV/AIDS.
"בזמן שאנו יודעים רבות איך למנוע ולטפל ב HIV/AIDS, זוהי טרגדיה עולמית שההידבקויות של כל כך הרבה אנשים צעירים הינן מיותרות. השנה, הקמפיין של ויוה גלם מחויב לבניית מודעות בקרב אנשים צעירים בכל מקום ולהבטיח כי הם יודעים את העובדות על  HIV/AIDS ואיך להגן על עצמם לרבות אופן תרומתם למלחמה בסטיגמה והאפליה" אמרה ננסי מהון, דירקטור בכירב, קרן האיידס של מאק וסגנית נשיא בכירה של מאק קוסמטיקה.
"כבוד הוא לי להצטרף לשורות דוברי ויוה גלם ואני שמח על ההזדמנות להישמע במאבק הגלובאלי נגד HIV/AIDS. מאוד חשוב עבור אנשים בכל העולם לדעת על HIV/AIDS בעיקר אנשים צעירים שהם מאוד פגיעים למחלה זו. עלינו לעבוד יחד כדי לגום שידע יהיה נשק מספר 1 במאבק נגד HIV/AIDS" אמר ריקי מרטין, דובר ויוה גלאם של מאק.
"חשוב שהדור הצעיר שלנו יבין ש HIV/AIDS  ימשיך להיות סוגיה עולמית אלא אם כן נעבוד יחד להילחם במחלה זו. מודעות מובילה לחינוך, חינוך מוביל לעוצמה, ועוצמה מובילה לשינוי. אני מתרגשת להיות חלק מהקמפיין, אמרה ניקי מינאז', דוברת ויוה גלאם של מאק.
עד היום, קרן האיידס של מאק גייסה למעלה מ 235 מיליון דולר ממכירות ויוה גלם להילחם ב HIV/AIDS בעולם. בהובלתם של ריקי מרטין וניקי מינאג', הקרן שואפת להגיע ליעד של 250 מיליון דולר עד תחילת ועידת האיידס העולמית XIX בוושינגטון ביולי 2012. כשכל סנט מהקונדישנר לשפתיים  של ויוה גלם וויוה גלם ניקי מועבר ישירות לקרן האיידס של מאק, לליפסטיק ולקונדישנר העוצמה לשנות את העולם.
"המחויבות שלנו לקמפיין ויוה גלם הייתה תמיד עבורנו במאק הסיבה לקום בבוקר. ריקי וניקי יוסיפו דלק לקמפיין על ידי קולותיהם הייחודיים והעוצמתיים לסייע לנו להשיג היעד של 250 מיליון דולר עד יולי 2012 ולהוביל דור חדש במאבק נגד HIV/AIDS" אמר ג'ון דמפסי, יו"ר קרן האיידס של מאק ונשיא קבוצת החברות אסתי לאודר.
הקמפיין החדש צולם על ידי הצלם הידוע דייויד לה'שאפל. הקונדישנר ויוה גלאם וויוה גלאם ניקי יהיו זמינים בישראל במרץ 2012.

אודות קרן האיידס של מאק
קרן האיידס של מאק, הלב והנשמה של מאק קוסמטיקה, נוסדה ב 1994 לתמוך בגברים, נשים, וילדים ברחבי העולם שנדבקו ב HIV/AIDS. הקרן היא הראשונה במימון HIV/AIDS המספקת תמיכה פיננסית לארגונים הפועלים באזורים ואוכלוסיות נחשלים. בהיותה החברה התורמת הגדולה ביותר שאינה חברה פרמצבטית, הקרן מחויבת לטפל בקשר בין עוני ו HIV/AIDS על ידי תמיכה במגוון ארגונים ברחבי העולם המספקים מספר סוגים של שירותים לאנשים הנושאים נגיף ה HIV/AIDS. עד היום גייסה הקרן 235 מיליון דולר באופן בלעדי ממכירות של ליפסטיק וליפגלוס ויוה גלם כאשר מחיר המכירה נתרם במלואו למאבק ב HIV/AIDS.
למידע נוסף ניתן לבקר ב http://www.macaidsfund.org.

קרן האיידס של מאק - גיליון עובדות
קרן האיידס של מאק, הזרוע הפילנתרופית של מאק קוסמטיקה, הינה מובילה במאבק הגלובאלי נגד HIV ו AIDS ותומכת בארגונים בלמעלה מ 66 מדינות וטריטוריות הפועלים להילחם במגיפה ולשפר את חייהם של אנשים חולים וחייהם של אלה החולים ב HIV/AIDS. מאז הקמתה של הקרן ב 1994, הקרן גייסה למעלה מ 235 מיליון דולר,ליפסטיק אחד וליפגלוס יחד.

איך זה עובד
הקרן נתמכת באופן בלעדי על ידי מודל מבוסס צרכנים המעביר 100% ממחיר הקנייה (בניכוי מע"מ, אם חל) של ליפסטיק וליפגלוס ויוה גלם לקרן. מאק קוסמטיקה מפחיתה עלויות היצור של קו הויוה גלאם ותורמת מחיר המכירה לקרן כולל הרווחים כביכול של השותפים הקמעונאים.
הליפסטיק של ויוה גלם הוצג ב 1994 לגיוס כספים עבור קרן האיידס של מאק. ב  18 השנים האחרונות מאק קוסמטיקה השיקה 7 קווי מוצרים בלעדיים של ויוה גלם  - כולל ליפסטיק וליפגלוס – כאשר כל אחד מציג קמפיין פרסום עם כוכבי על כמו
 RuPaul, K.D. Lang, Lil’ Kim, Sir Elton John, Mary J. Blige, Shirley Manson, Linda Evangelista, Boy George, Christina Aguilera, Missy Elliott, Pamela Anderson, Lisa Marie Presley, Debbie Harry, Eve, Dita Von Teese, Fergie, Cyndi Lauper, Lady Gaga
ולאחרונה ריקי מרטין וניקי מינאז'.

מוביל במגזר
קרן האיידס של מאק, חלוץ בזירת HIV/AIDS, הינה מפלסת דרך כבר 18 שנה, מממנת תוכניות חדשניות פורצות דרך ומשקיעה באזורים ואוכלוסיות שאינם בעדיפותם של תורמים אחרים.
כחברה הגדולה ביותר שאינה חברה פרמצבטית התורמת ב HIV/AIDS , הקרן שואפת לעשות שינוי משמעותי בחייהם של אנשים חולים וחייהם של אלה החולים ב HIV/AIDS. היא מתמקדת בקשר בין עוני ואיידס וחיזוק השירות הזמין לאוכלוסיות נחשלות.
קרן האיידס של מאק הינה פרי רוחם של פרנק טוסקן ופרנק אנג'לו, המייסדים המשותפים של מאק. עם התפשטותה של מגיפת האיידס אשר התחילה לפגוע בשטחי האופנה והבידור בתחילת שנות ה 90, השניים חיפשו  דרך לתת מענה לתחושות האובדן האישי העמוק שלהם. בהשראת עובדי מאק, הם החליטו להפוך ארגוני HIV/AIDS למוטבים של פעילות הצדקה של החברה. הקרן היא הלב והנשמה של החברה התורמת לשיעור שימור עובדים העולה על המקובל בתחום בשיעור של 20%.
קרן האיידס של מאק –  עובדות מהירות
נכון לינואר 2012
נוסדה על ידי מאק קוסמטיקה ב 1994
הקרן גייסה למעלה מ 235 מיליון דולר
נמכרו 15.4 מיליון ליפסטיק וליפגלוס ויוה גלם
פועלת ב 66 מדינות וטריטוריות
למידע נוסף www.macaidsfund.org

יוזמות
ילדים עוזרים לילדים
כדי להפנות באופן ישיר השפעת HIV/AIDS על ילדים, הקרן יצרה את "ילדים עוזרים לילדים" קו של כרטיסי ברכה לחג ומתנות מיוחדות המעוצבות על ידי ילדים החיים עם אנשים שנדבקו בנגיף או אלה החולים ב HIV/AIDS. קו זה נמכר בדלפקי מאק ברחבי העולם ואונליין במהלך החורף. התמורה המתקבלת מיועדת לתמיכה בארגוני  HIV/AIDS המעניקים שירותים לילדים החיים עם אנשים שנדבקו בנגיף או אלה החולים ב HIV/AIDS. ארגונים שקיבלו מענקים בעבר כוללים את הלן קלר אינטרנשיונל, ילדים שנדבקו באיידס ו Elizabeth Glaser Pediatric AIDS Foundation.
M·A·C GOOD SPIRITS MAKEUP PROGRAM
תוכנית זו מספקת הדרכה ומוצרי יופי וטיפוח עור לנשאי HIV במטרה להשיב להם הופעתם ולשפר הדימוי העצמי שלהם. אומני איפור של מאק מציעים את מומחיותם בטיפול בתופעות לוואי פיזיות הנובעות מתרופות איידס. ייעוצים אלה, ללא חיוב, מתבצעים עבור לקוחות של נותני שירותים של איידס בתמיכת קרן האיידס של מאק.

מה ויוה גלם אחת יכולה לעשות
*לרכוש 254 קונדומים למניעת העברת HIV
*לספק 32 ערכות סקס בטוח הכוללות קונדומים, חומרי סיכה והוראות
*לספק מקום לינה נקי, בטוח לשני לילות לאדם אחד עם איידס
*לספק 45 דקות של מיומנויות למניעת HIV לקבוצה של נשים ובנות.
*לרכוש 8 ארוחות מזינות המתאימות לאדם שנדבק בנגיף.
*למנוע מאימא אחת להעביר HIV  לתינוק שלה.
*לספק למשתמש בסמים עם HIV ו HCV מחטים סטריליות לשנה.
*לספק בדיקת HIV מהירה אוראלית אחת
*לבדוק 4 תינוקות לקבוע מצב ה HIV שלהם
*לספק יעוץ בעת משבר לאדם עם איידס הנאבק גם בהתמכרות לסמים, מחלת נפש וללא קורת גג.
*לספק חולצה ועניבה לראיון עבודה לאדם המתגורר בארגון HIV/AIDS
*לרכוש 151 ערכות הזרקה בטוחות (מחטא, צמר גפן, חוסם עורקים).
*לספק 30 דקות של הדרכה ל 20 ספקי שירות רפואי על שילוב מניעת HIV ובריאות רבייתית.
*לספק ערכת  כניסה ללקוח העובר לדיור חדש כולל חומרי ניקוי, נייר טואלט, סבון כביסה, כלים לאדם אחד, נורות וכיו"ב.
*לרכוש 24 קונדומים נשיים המופצים על ידי מחלקת הבריאות של המדינה למניעת HIV, מחלות המועברות במין והיריון לא רצוי. 


וקצת מפי הדוברים החדשים...

שאלות ותשובות –  ריקי מרטין

איך הרגשת שמאק בחרה בך להיות דובר ויוה גלם הבא?
זהו כבוד גדול להיבחר על ידי מאק להיות חלק משפחת ויוה גלם. יש משהו מיוחד באיחוד בשל מטרה חשובה כמו AIDS / HIVותמיד הערצתי את העבודה שקרן האיידס של מאק עושה למלחמה במחלה זו בכל העולם. יחד, אני וניקי מינאג' עומדים למקד את מאמצינו לחנך אנשים צעירים על  AIDS / HIV  - שנינו רוצים לעשות את השינוי ואני יודע שאנו יכולים.
איך זה מרגיש להיות הדובר הלטיני הראשון עבור ויוה גלם של מאק?
אני האדם הלטיני הראשון שלוקח חלק בקמפיין ומקווה שאינני האחרון!. למותג היסטוריה עשירה של סיוע לחולים ב AIDS / HIV בעולם ואני מאוד גאה להיות חלק מתנועה זו.
ספר לנו על קונדישנר השפתיים החדש של ויוה גלם
הקונדישנר החדש מתאים לבנים ובנות. הוא ללא צבע. זו הפעם הראשונה שהקונדישנר של מאק נכנס לקו המוצרים של ויוה גלם – בעבר היה רק ליפסטיק וליפגלוס.  החלק החשוב ביותר הוא שכל סנט מהמחיר מועבר ישירות לקרן האיידס של מאק אשר כל פעילותה מוקדשת לסייע לגברים, נשים וילדים החולים ב AIDS / HIV
איך זה לעבוד עם ניקי מינאז' ?
ניקי פשוט מדהימה ויפהפייה! היא מאוד מקצועית ויש לה אנרגיה מעולה. היה לנו הזמן הטוב ביותר על הסט. אני וניקי מחויבים לסייע לקרן האיידס להשיג היעד של 250 מיליון דולר עד יולי 2012 – אנו כמעט שם.
מה אתה רוצה להשיג כדובר ויוה גלאם החדש?
אני רוצה לסייע בהגברת המודעות בנושא AIDS / HIV בקרב אנשים צעירים במיוחד באמריקה הלטינית. אנשים צעירים בגילאי 24 – 15 מהווים מחצית מההידבקויות החדשות באמריקה הלטינית. בסוף 2008,למעלה משני מיליון אנשים נשאו נגיף HIV באמריקה הלטינית המהווים יותר הידבקויות בארה"ב, קנדה, יפן, ואנגליה יחד. אני יודע שנוכל להתאחד למנוע התפשטות המחלה וניקי ואני רוצים שאנשים צעירים בכל מקום יהיו אמיצים וילמדו העובדות על AIDS / HIVשיהיו יפים על ידי היחס לאלה שהושפעו במידה הרבה ביותר ולהיות בטוחים כאשר אתם את הבחירות שלכם בקשר למין.

שאלות ותשובות –   ניקי מינאז'

איך הרגשת שמאק בחרה בך להיות דוברת ויוה גלם הבאה?
כאשר מאק פנתה אלי לקחת חלק בקמפיין ויוה גלאם 2012 רציתי לחבק כל אחד שעבד שם כי תמיד רציתי להיות נערת ויוה גלם. זהו כבוד לייצג את קרן האיידס של מאק לצד ריקי מרטין ולהצטרף לרשימה ארוכה של דוברים אייקוניים אשר תרמו להגברת המודעות ולחינוך אנשים בנושא AIDS / HIV
מה הייתה החוויה הראשונה שלך עם מאק?
אני משתמשת בליפסטיק Pink Nouveau . אהבתי לליפסטיק זה יצרה שיתוף פעולה ב 2010 כאשר הוצאתי את האלבום Pink Friday. מאק התירו לי להכניס שינוי ב Pink Nouveau ויצרנו הוצאה מוגבלת של ליפסטיק בשם Pink Friday לחגוג פרסומו של האלבום. זה הייתה חוויה כיפית ואני מקווה לעבוד יחד שוב.
ספרי לנו על ליפסטיק ויוה גלאם החדש שלך. כמה היית מעורבת ביצירתו?
הגוון של ויוה גלם החדש שלי הוא מדליק! זה וורוד פלמינגו המתאים לי ואתה יודע שלא הייתי מטעה אותם. אני עובדת בצמידות עם צוות פיתוח המוצרים של מאק לערבב הגוון המדויק של וורוד שרציתי. זהו צבע בהיר ואני מקווה שכל אחת בעולם תרכוש ליפסטיק ויוה גלם; כל סנט מהמחיר מועבר לסייע לאנשים החיים עם אלה החולים ב AIDS / HIV ולחולים ב AIDS / HIV. זה עוצמתי!.
איך זה לעבוד עם ריקי מרטין?
ריקי מרטין הוא ענק. כל כך מדהים לעבוד איתו והוא מקצוען אמיתי. המטרה שלנו היא להשיג היעד של 250 מיליון דולר עבור קרן האיידס של מאק עד לכנס האיידס העולמי ביולי 2012 ואין לי ספק ששנינו הולכים להשיג את היעד.
מה את רוצה להשיג כדוברת ויוה גלאם החדשה?
אני רוצה לסייע בגיוס סכומי כספים גבוהים ככל שניתן עבור קרן האיידס של מאק! אני עומדת לרכז את מאמצי להגברת המודעות אצל אנשים צעירים בקריביים. זה היה קורע לב לדעת שאנשים בגילאי 24 – 15 מהווים בערך מחצית מכל ההידבקויות החדשות בקריביים ורק ל 40% מהבוגרים ידע מדויק על AIDS / HIV ואיך הוא מתפשט. אני רוצה להגביר המודעות והחינוך בקבוצה זו.
איזה מסר על AIDS / HIV את רוצה להעביר לאנשים צעירים?
ראשית, לחנך להעצים ולהגן על עצמך! מאוד חשוב להבין שכל סנט ממחיר המכירה של מוצר לשפתיים של ויוה גלאם מועבר לקרן האיידס של מאק המסייעת לגברים, נשים וילדים בעולם החולים ב AIDS / HIV
"עד כה הקרן גייסה 235 מיליון דולר אז בבקשה סייעו לריקי ולי להמשיך במאבק לשפר את חייהם של החולים ב AIDS / HIV"


ויוה גלאם. קונדישנר לשפתיים של ריקי מרטין בגוון שקוף, וליפסטיק בגוון ורוד צהוב זוהר סאטין של ניקי מינאז'.
MAC VIVA GLAM

ליפסטיק ויוה גלאם ניקי -  בגוון ורוד צהוב זוהר במרקם סאטן מחיר:89 ₪
קונדישנר לשפתיים ריקי – ללא גוון  (שפופרת) מחיר: 89 ₪ 

--------

בואו נתגייס כולנו, ואת השפתון המאקי הבא שלנו, ננסה לקנות מסדרת הויוה גלאם.
כשאני קונה שפתון מסדרת הויוה גלאם, אני לעתים קונה כפול, ומוסרת את השפתון הנוסף לנערה בסיכון.
אם כל אחד מאיתנו יתרום משהו אחד קטן, נוכל להשיג הרבה.
וחשוב לזכור ש"כל אחד הוא אור קטן, וכולנו אור איתן..."אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה